Stor perdeleriniz tarafımızdan mekanizmalarından sökülerek evinizden teslim alınmakta ve temizlik işleminden sonra teknisyenlerimiz tarafından yerlerine asılmaktadır.

Bilindiği gibi stor perdelerin temizliği başlı başına problemdir. Gerek mekanizmalarından sökülmesi gerek yıkanması evde yapılacak iş değildir. Dolayısıyla stor perdeleri bu işi profesyonel olarak yapan kişilere temizletmek gerekir. Firmamız tecrübeli personellerimiz ile stor perdelerinizi temiz bir şekilde yıkayarak sizlere teslim etmektedir.

Smart Stor Perde Yıkama

Smart Halı Yıkama Firması İstanbul Avrupa Yakasında perde temizleme alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Stor temizliği çok hassas olunması gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle bu işin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir

 

Stor Perde

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşitlidir. Renk renk ve desen desen bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyenik bir şekilde perde temizleme hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır.

 

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmeleri halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir.

İstanbul’da Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmeti

İstanbul’da profesyonel hizmet veren firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama ekipmanları ile insan sağlığına zararsız deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiçbir tolerans tanımamaktadır. Bununla birlikte İstanbul’un en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır.

Hizmet Sunduğumuz Bazı Semtler:

Bağcılar Stor Perde Yıkama Beyoğlu Stor Perde Yıkama Bayrampaşa Stor Perde Yıkama
Beşiktaş Stor Perde Yıkama Bakırköy Stor Perde Yıkama Esenler Stor Perde Yıkama
Eyüp Stor Perde Yıkama Fatih Stor Perde Yıkama Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama
Güngören Stor Perde Yıkama Kağıthane Stor Perde Yıkama Sarıyer Stor Perde Yıkama
Şişli Stor Perde Yıkama Sultangazi Stor Perde Yıkama Zeytinburnu Stor Perde Yıkama