KOLTUKLARINIZI NEDEN YIKATMALISINIZ?

Koltuk Yıkama, İster çocuğunuz veya evcil hayvanınız olsun, ister sık sık aile ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlayın, döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığının devamlı olarak test edildiğinin farkındasınız. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler kaçınılmaz birer kabustur. Aslına bakılırsa halılı evlerde evinizin içine giren toz ve kirin %80’i koltuklarınıza yerleşebilir. Ancak koltuklarınızın kirleneceği gerçeğini kabul etmek zorunda değilsiniz.

Bırakın Smart Halı Yıkama koltuklarınızın ömrünü uzatacak ve çocuklarınız ile evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve güvenli olan bir temizleme sağlasın.

Koltuk Döşemelerinizi canlandıracak ve yıkayacak, evinize yeni bir hayat getirecek profesyonel koltuk yıkama hizmetinize hazır. Temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve bunları kullanmaya kaldığınız yerden çabucak devam edebileceksiniz.

Koltuk yıkama hizmetlerimiz en derin lekeleri temizleyecek kadar kuvvetli ancak koltuklarınıza zarar vermeyecek kadar hassas ve aileniz için bir o kadar güvenlidir.

BİZİ TERCİH ETME SEBEBİNİZ?

Verdiğimiz hizmetin daima kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olması amacıyla sanayi tipi tam profesyonel makinalar kullanmaktayız. Deneyimli ekibimiz koltuk kumaşının türüne göre kullanılması gereken deterjanı ve uygulama süreçlerini belirleyerek yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Kullanılan deterjan ise kimyasal içermeyen TSE onaylı tamamen doğal koltuk yıkama deterjanıdır. En iyi hizmet ve en uygun fiyat hedefiyle, temizlik ve hijyen garantili yerinde köpüklü yıkama yapıyoruz. Leke çıkarma ve hijyen sağlama garantisi ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığı emin ellerde olacak.

YIKAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIYOR?

Koltuk yıkama işlemi koltuk kumaşının türüne göre uygun olan deterjanı veya lekenin türüne göre kullanılması gereken doğru deterjanı tespit ederek başlar. Farklı kumaş türleri için farklı deterjanlar olduğu gibi farklı lekeler için çeşitli deterjanlar mevcuttur. Bu sebeple önce kullanılacak olan deterjan belirlenir. Kumaşın kalınlığına göre gerekli ölçüde kuvvet uygulayarak köpüklü yıkama işlemi yapılır ve deterjanın kumaş aralığına yedirilmesi sağlanır. Bu sayede kumaşa tutunan kir ve leke deterjanın etkisiyle suya çözünmüş olur. Kiri koltuk kumaşınızdan almak için temiz su verilerek vakumlama yapılır.

YIKANMA VE KURUMASI NE KADAR SÜRER?

Mindersiz koltuk takımları 30 – 40 dakika civarında, minderli koltuk takımları ise 50 – 60 dakika civarında yıkanmaktadır. Yıkama işlemi neticesinde leke çıkarma ve hijyen sağlandığı için memnuniyetiniz garanti edilerek yapılır. Kuruma süresi ise mevsime ve mekânın havalandırılmasına bağlı olarak değişiklik göstermesine karşın, genel olarak 4 ila 8 saat arasında kurumaktadır. Kış aylarında sulu sistem yıkama yerine buharlı yıkama tercih ederek kuruma süresini oldukça kısaltabilirsiniz. Bu sayede mobilyalarınız daha kısa sürede kuruyarak ilk alındıkları günkü temizlikleri ile tekrar kullanmaya hazır hale gelecektir.

Hizmet Sunduğumuz Bazı Semtler:

Bağcılar Koltuk Yıkama Beyoğlu Koltuk Yıkama Bayrampaşa Koltuk Yıkama
Beşiktaş Koltuk Yıkama Bakırköy Koltuk Yıkama Esenler Koltuk Yıkama
Eyüp Koltuk Yıkama Fatih Koltuk Yıkama Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama
Güngören Koltuk Yıkama Kağıthane Koltuk Yıkama Sarıyer Koltuk Yıkama
Şişli Koltuk Yıkama Sultangazi Koltuk Yıkama Zeytinburnu Koltuk Yıkama