Halılarınız Ömrünü Uzatın Ve Temizliğin Keyfini Sürün!

Halı evlerin hem değerli hem de en uzun süreli kullanılan eşyasıdır. ev temizliğinde en önemli şey halıların temizliği ve hijyenidir. Smart Halı Yıkama firması Kağıthane Halı Yıkama Firması olarak bunun garantisini siz değerli müşterilerimize vermekten gurur duyarız. Firmamızda son teknoloji makineler ve işinin uzmanı bir ekip tarafından alınıp yıkanan halılarınız ilk günkü temizliği ile siz müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Kağıthane Halı Yıkama hizmeti veren firmamız halı yıkama konusunda son derece iddialıdır.

Halıların uzun yıllar boyunca yeni görüntüsünü koruması için düzenli temizlik ve halı yıkama şarttır.
Tozların halının içine yerleşmemesi için her gün elektrikli süpürge ile temizlenmelidir.
Halı temizliğinde yapılan en büyük yanlışlar; halının çırpılması ve/veya dövülmesidir.  Bu işlemler halının yapısına zarar verir.
Halı elde yıkanmamalıdır ve deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu ve benzeri gibi kimyasallardan uzak tutulmalıdır.

Profesyonel Halı Yıkama Firmaları tarafından, halı yıkama için özel şampuan kullanılarak halı yıkama makineleri ile Yıkanmalıdır. Bu işlem halınızın ömrünü uzatıp daha hijyenik kullanılmasına olanak verir.

Smart Halı Yıkama Firması olarak Kağıthane bölgesinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Kağıthane Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Çağlayan Mahallesi Halı Yıkama, Çeliktepe Mahallesi Halı Yıkama, Emniyetevleri Mahallesi Halı Yıkama, Gültepe Mahallesi Halı Yıkama, Gürsel Mahallesi Halı Yıkama, Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama, Harmantepe Mahallesi Halı Yıkama, Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Halı Yıkama, Merkez Mahallesi Halı Yıkama, Nurtepe Mahallesi Halı Yıkama, Ortabayır Mahallesi Halı Yıkama, Sanayi Mahallesi Halı Yıkama, Seyrantepe Mahallesi Halı Yıkama, Şirintepe Mahallesi Halı Yıkama, Talatpaşa Mahallesi Halı Yıkama, Telsizler Mahallesi Halı Yıkama, Yahyakemal Mahallesi Halı Yıkama, Yeşilce Mahallesi Halı Yıkama