Beşiktaş Halı Yıkama firmamız sektöründe güçlü firmalar arasında yer almaktadır. Bu güç ve iradeyi tamamen müşteri zincirinden toplayan firmamız, siz değerli müşterilerine hizmete her daim açık bulunmaktadır.  Senenin 4 mevsimi halı yıkama hizmeti verebilen Smart Halı Yıkama firmamız, tesislerinde tam donanımlı bir ortam hazırlamıştır ve halılarınız tamamen steril ortamlarda el sürülmeden tek başına yıkanır ve tam anlamıyla durulanıp kurutulur. Beşiktaş Halı Yıkama firmamızda yıkanan halılar klima kurutma odalarımızda kurutulur ve güneş ışığına maruz bırakılmaz.

İster kar yağsın ister yağmur, isterse yaz olsun firmamız için halı yıkama hizmetinde mevsimin bir önemi yoktur. Çünkü halılar tamamen tesis içinde işlemler geçer ve herhangi bir dış etken ve hava koşulu ile karşılaşmaz. Yıkamadan, paketlenip numaralandırma işlemine kadar kapalı ve steril ortamlarda işlemden geçirilir ve evinize paketlenmiş bir halde gelir. Paketi açtığınızda ise halınızın ilk gun ki ışıltısına kavuşmuş olduğunu anlayacaksınız ve firmamızdan bir daha asla kopmayacaksınız.

 

Halılar insanların yaşam alanlarındaki en önemli unsurlar olmaktadırlar. Genel olarak görsel anlamda alanların atmosferini etkilemekte olan halılar aynı zamanda yerde soğuktan yalıtan bir görevi de kişilere sağlamaktadır. Bu anlamda önemli bir yere sahip olan halılar en fazla kir ve toz tutan eşyaların başında gelmektedir. Bu amaçla rutin olarak doğru bir şekilde temizlenmesi önemli bir konu olmaktadır.

Halı temizliğinde kurulduğu ilk günden bu yana arkasında daima güler yüzlü müşteriler bırakmış ve aynı zamanda kazandığı tecrübeler ile en doğru hizmeti sunmakta olan Smart Halı Yıkama ile sizlerde doğru hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bünyesinde bulunan tecrübeli ve işinde uzman ekip ile Beşiktaş Halı Yıkama olarak  en doğru hizmeti sunmakta olan Smart Halı Yıkama ile sizlerde halılarınız için kaliteli bir hijyen sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş’da Hizmet Verdiğimiz Semtler;

Abbasağa Halı Yıkama Hizmeti,Akatlar Halı Yıkama Hizmeti, Arnavutköy Halı Yıkama Hizmeti, BebekHalı Yıkama Hizmeti, Etiler Halı Yıkama Hizmeti, GayrettepeHalı Yıkama Hizmeti, Levazım Halı Yıkama Hizmeti, Türkali Halı Yıkama Hizmeti, Levent Halı Yıkama Hizmeti, Ortaköy Halı Yıkama Hizmeti