BAĞCILAR HALI YIKAMA HİZMETİ

Bağcılar Halı Yıkama alanında hizmet istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Smart Halı Yıkama bağcılar ilçemizde geniş servis ağı ve kaliteli hizmet sunarak halılarınızı sözde değil özde temizlemektedir.Firmamızı arayarak halı yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Halı Yıkama hizmeti veren firmamız son teknoloji makinelerini kullanarak ve yılların verdiği bilgi ve birikimle halılarınızı ilk günkü temizliğine ve görünümüne kavuşturmaktadır. Firmamız için en iyi reklam aracı müşteri memnuniyetidir anlayışıyla hareket eden Smart Halı Yıkama firması sizlere en kaliteli hizmeti vererek bu konuda kaliteden taviz vermemektedir.

Smart Halı Yıkama Olarak Savunduğumuz İlkelerin Başında;

 • Müşteri Memnuniyeti Garantisi
 • 7/24 Duyarlı Ulaşılabilirlik
 • İstanbul Genelini Kapsayan Geniş Servis Ağı
 • İşinde Deneyimli Ve Profesyonel Bir Ekip Anlayışı
 • Uygun Malzeme Kullanımı

Gibi temel ilkeler Gelmektedir.

Halı yıkama başlı başına özen ve maharet gerektiren bir hizmet alanıdır. Özensiz ve uygun koşullarda yıkanmayan halılar zamanla insan sağlığını tehdit eder hale gelebiliyor. Sonuçta zamanımızın yarısından fazlası evde veya iş yerlerinde kullanılan halıların üzerinde geçmektedir. Halılar yeterince yıkanmadığı veya temizlenmediği zaman birer bakteri ve mikrop yuvasına dönüşebilmektedir. Bazen evlerimizde küçük çocuklar veya yardıma muhtaç ihtiyar ailemiz olabileceğinden bunların sağlığını tehdit eden temizlik hizmetlerinden kaçınmamız gerekir

NEDEN SMART HALI YIKAMA?

Halı yıkma işleminin modern teknolojinin kullanıldığı makineler yardımıyla yapılmasının pek çok avantajı bulunmaktadır.

 • Halıların temizliği en ufak noktaya kadar hijyenik ve sağlıklı koşullarda yapılması sağlamaktadır.
 • Yıkama esnasında halıların yüzeyinin, bağlantı noktalarının ve tabanının zarar görmesini engellemektedir.
 • Halılar yıkanmadan önce, geçmiş zamanlarda deforme olma riskine rağmen toz dolabında dövülme işlemine tabi tutulurken, günümüzde kullanılan toz alma makineleri ile yüzeyinde bulunan kirlerinden arındırılması işlemi halıya zarar vermeden yapılmakta ve yıkama işleminin daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Makine ile toz alma işlemi yıkama sırasında tozların dibe çökerek çamurlaşmasını ve halıya yapışmasını önlemektedir.
 • Halılarda bulunan hav tüyleri gerekli temizliği sağlamayan fırçalar yerine hav alma makineleri kullanılarak temizlenmekte ve yıkamanın daha temiz yapılmasını sağlamaktadır.
 • Özellikle kış günlerinde halıların yıkanması durumunda kurutma süresinin uzun olmasından meydana gelen sararma, sertleşme ve kötü koku sorunları kurutma makineleri kullanılarak ortadan kaldırılmaktadır. Profesyonel halı yıkama firmalarında hijyenik bir ortamda kurutma odalarında kuruması sağlanan halılar kuruma işlemi süresince tozlanma ve kirlenmeye maruz kalmamaktadır. Hem zaman hem de temizlik konusunda büyük avantaj sağlanmaktadır.
 • Modern sıkma makineleri ile halılara zarar vermeden sıkma işlemi yapılmakta yıkanan halıların %90 oranında suyunu almaktadır ve halıların oldukça kuru bir şekilde çıkmalarını sağlamaktadır.
 • Otomatik makineler ile yapılan yıkama esnasında personelin etkisi çok az olduğundan personel kaynaklı hataların da büyük ölçüde önüne geçilmektedir.
 • Otomatik makineler ile halıların çok kısa bir sürede yıkanıp kurutulması sağlanarak teslimat süresi oldukça kısaltılmaktadır.